Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
Ogłoszenie: sprzedam: psy myśliwskie

Sprzedam Wachtelhund
cena 1400 1200 zł
 
Lokalizacja właściciela: Słubice (Lubuskie)
Ogłoszenie 108856 z dnia 2019-07-30 21:09:16
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 660-937-979
email:
Drukuj
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 744

Opis:
 Dnia 01.05.2019 r. Przyszły na świat 2 suczki 8 psów rasy Płochacz niemiecki są gotowe do odbioru, szczeniaki są brązowe lub brązowe z białymi znaczeniami. Zostały jeszcze cztery wolne pieski. Rodzice to psy sprowadzone z Niemiec z czołowych hodowli tej rasy. 
Ojciec Nestor vom Wolsfberg Chempion Polski pies o umaszczeniu rudym posiada dyplom I stopnia z prób pracy wyżłów i psów myśliwskich małych ras, w rękach leśnika i myśliwego, o dużej pasji myśliwskiej nastawiony na współpracę z człowiekiem.
Matka Kajra vom Hinterbach posiada dyplom III oraz I stopnia, które zdobyła na konkursie tropowców, na wystawach otrzymywała oceny doskonałe. Suka intensywnie polująca we wszystkich warunkach jak i na każdą zwierzynę głównie jako tropowiec ma odnalezione kilkadziesiąt postrzałków, aportuje z lądu jak i z wody, sprawdziła się również na polowaniach zbiorowych ma dobry i daleki poszuk często pierwsza odnajdywała dziki. Kajra jest psem o wielkiej pasji ma bardzo przyjazną naturę i zrównoważony charakter, ma częsty kontakt z dziećmi jak i nowymi ludźmi. Szczeniaki są zaszczepione oraz odrobaczone z książeczkami zdrowia oraz metrykami ZKwP, zabezpieczone przeciw kleszczą. Nauczone czystości w domu, przyzwyczajone do ruchu ulicznego oraz jazdy autem, miały kontakt z wodą, przychodzą na zawołanie znają komendę siad, fee uczą się nowych. Chętnie odpowiem na pytania telefonicznie nr tel. 660937979

 

Polecamy ogłoszenia:
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - oferta krycia
cena 1 zł
posokowiec bawarski - oferta krycia
cena 1 zł